PRO INFO NÁS KONTAKTUJTE ...


více...


Mobil: +420 608 146 129
+420 776 716 019
E-mail: info@fukapension.cz
Mapy:Google maps
GOOGLE INTERIER VIEW
ON GOOGLE MAPS ...Sáňkařská dráha Špindlerův Mlýn

Námi doporučená ski a snowboard škola a půjčovna

COLORADO SKI RENTALRodinný pension FUKA

je nový, malý a útulný pension v klidném místě na slunné straně, přesto je od centra Špindlerova Mlýna vzdálen pouhých osm minut chůze. V blízkosti se nacházejí lanovky, aquapark, běžecké tratě, rozmanité turistické stezky a fitnes zařízení.

Ubytování

na slevových portálech nás nenajdete Nabízíme ubytování ve dvou až čtyrlůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením, TV/SAT s možností připojení na INTERNET (WiFi) a minibarem.
Bohaté snídaně si vychutnáte v naší restauraci, kterou můžete využít i jako společenskou místnost. Připravíme vám balíček na túru a v zimě je možné si doobjednat i večeře.
Na terase s výhledem na Krkonoše je Vám k dispozici gril a před pensionem ohnište k večernímu opékání vuřtů. Pro děti je připraveno dětské hřiště.
Pro motorkáře a kolaře máme zdarma parkování v garáži.
Parkování na parkovišti přímo u pensionu Fuka je samozřejmostí.

Rekreace a služby v okolí

Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm celé řady turistických a cykloturistických tras. První sníh se může objevit na hřebenech Krkonoš už koncem října, optimální sněhové podmínky pro všechny zimní sporty trvají pak od prosince do konce dubna. K nejnavštěvovanějším sportovním areálům patří tzv. "Sv. Petr" a "Medvědín". Zde si přijdou na své všichni milovníci sjezdového lyžování od začátečníků až po nejnáročnější sjezdaře a snowboardisty. Oba dva areály jsou v případě výkyvů počasí uměle zasněžovány. Špindlerův Mlýn a jeho okolí je ideální i pro běžkaře, kterým je k dispozici mnoho upravených běžkařských tratí. Kromě lyžařských a turistických možností však Špindlerův Mlýn nabízí i celou řadu dalších aktivit: jízda na bobové dráze, jízda na sáňkařské dráze, snowtubing, jízda na koni a v kočáře, rybolov v labských peřejích, tenis, squash, bowling, sauna, fitnes, masáže, solárium, paragliding, rafting či jiný z adrenalinových sportů jako skálolezení, přemostění, slaňování a další. To je jen část z velké nabídky možností, vybrat si může opravdu každý. Večery pak můžete trávit s přáteli v místních restauracích, barech, hernách nebo diskotékách.Sportovní areály Medvědín - 15 min. chůze.
Svatý Petr + Hromovka – 25 min.chůze
V centru Špindlerova Mlýna - 10 min. chůze jsou restaurace, bary, diskotéky, supermarket.
Aquapark – 10 min. chůze
Letní bobová dráha , tenisové kurty, squash, bowling, minigolf, půjčovny horských kol, škola paraglidingu, sáňkařská dráha, kluziště – vše do 20 min. chůze. Možnost rybaření na přehradě a půjčovna loděk.

Pension Fuka Špindlerův Mlýn

Horní 290, 543 51 Špindlerův Mlýn
Tel.,Fax: +420 499 433 440
Mobil: +420 608 146 129
+420 724 052 373, +420 776 716 019
E-mail: info@fukapension.cz© 2013 Pension Fuka Špindlerův Mlýn
All rights reserved

Pension Fuka v Špindlerově Mlýně hodnocení